Jak odpustit, zapomenout.

20. července 2008 v 21:11 |  Duchovno

Jak odpustit - zapomenout?

Základním předpokladem pro vytvoření si prosperující budoucnosti je odpustit. Tuto či podobnou větu naleznete v knihách, které popisují cestu k bohatství. Nikde se však již nedozvíte, co to vlastně znamená.

Jak máte odpustit? Co to je odpustit?

Mnoho lidí se domnívá, že odpustit znamená vidět v lidech, kteří Vám nějakým způsobem ublížili, nyní své přátele. Odpustit podle nich znamená zapomenout na vše špatné, co bylo kdy vykonáno a nadále s těmito lidmi žít, nyní již však v přátelství a v míru.
Je to skutečně tak? Je to realizovatelné?
Praxe ukazuje něco zcela odlišného. Není možné odpustit tímto způsobem.

Jedinou skutečnou formou odpuštění je zapomenout a současně myšlenkově odejít.

Nelze jenom zapomenout a nechat znovupůsobit na sebe to, co jste již jednou pocítili jako bolest. Můžete pouze zapomenout - vzdát se všech vzpomínek spojených s bolestí. Pak však musíte jít již novou cestou. Lidi, kteří jsou součástí těchto strarých vzpomínek, musíte myšlenkově opustit. Nesmíte se v myšlenkách vracet k událostem minulosti. To totiž vyvolává ve Vás pocity bolesti a tyto pocity bolesti Vás dovedou k prožívání a napojování se na negativní energie. Vytvoříte si tak neviditelné propojení s negativními lidmi a jejich energiemi a Vaše budoucnost je v ohrožení. Díky napojení se na tyto energie se Vám nedaří a Vaše konání končí neúspěšně. Jste díky propojenosti s minulostí svázáni a nedokážete jít cestou k prosperitě. Topíte se v potížích a problémech.
Mnoho lidí má velké potíže, které pocházejí z minulosti. Pokud by dokázali zapomenout, dařilo by se jim velmi dobře. Tak však zažívají jeden neúspěch za druhým.
Musím Vás doslova varovat před tímto způsobem myšlení, neboť tyto energie, získané díky vzpomínkách na minulost, jsou velmi silné a dokáží tvořit neúspěšnou budoucnost. Tyto energie můžete na sebe navázat pouhou vzpomínkou na určité lidi, či nepříjemné události, nebo pobytem v prostředí, kde tyto energie jsou.
Je mnoho bytů a domů, kde se tyto energie nacházejí, protože tam žijí lidé, kteří vyzařují své energie. Svým myšlením každý člověk vytváří určité energie, které jsou nashromážděny v jeho okolí, pracovním a osobní prostředí (ve věcech, nábytku, bytě, domě atd.)
Pak jen stačí takový dům navštívit a energie na Vás přechází, aniž byste o tom věděli. Najednou se prostě necítíte dobře, přepadne Vás obava a strach a nevíte proč. Někdy to není jen obava a strach, ale citliví lidé dokáží převzít nejen myšlenky zde nashromážděné, ale také bolesti. Může se Vám stát, že v určitém prostoru (domě, bytě) najednou nemůžete dýchat, začne Vás bolet žaludek, koleno, srdce apod. V tomto okamžiku jste se napojili na energie lidí, kteří zde žijí, či žili.
V roce 1996 jsem zažila velkou bolest žlučníku. Žlučník mne bolel celý týden a nevěděla jsem proč. Nikdy dříve mne nebolel. Za týden jsem teprve pochopila příčinu bolesti. Zavolala mi paní Eva a řekla mi, že minule, jak mi volala, tak ji velmi bolel žlučník. Velice mi děkovala, že ihned po telefonickém rozhovoru se mnou se jí velice ulevilo. Paní Eva si to nevěděla vysvětlit jak je to možné, že se jí tak rychle ulevilo. Spolu jsme o její bolesti nemluvily a přesto ji bolest ustoupila. Já jsem tuto bolest převzala na sebe, aniž bych o tom věděla. Celý týden jsem měla tuto energii (bolest) paní Evy až do té doby, než jsem zjistila příčinu. Pak jsem poprvé vyzkoušela techniku na zbavení se negativní energie. Během několika sekund byla bolest navždy pryč. K přenesení negativní energie stačilo pouhé myšlenkové spojení s paní Evou.

Energie tedy mohou být přeneseny i na velkou vzdálenost a to pouhým myšlenkovým propojením s danou osobou či situací.

Od této méně příjemné zkušenosti využívám přenosu energií na dálku již zcela běžně a každodenně. Nevyužívám přenosu energií k získání bolesti, ale k získání energie, které v sobě obsahuje spoustu dalších informací o konkrétní osobě, situaci, osudu, podnikání atd.

Jsme tedy nositeli a šiřiteli různých energií (informací).

Nejenom při osobním kontaktu můžeme přijmout energii druhých lidí. Proto je velmi nutné zapomenout na ty lidi, kteří jsou šiřiteli negativních energií.

Někdy to není tak docela jednoduché zapomenout, obzvlášť tehdy, pokud se s těmito lidmi setkáváme. To jen ztěží dokážeme své myšlenky udržet a zapomenout.

V tomto případě je nutné vytvořit si vlastní ochranu proti "negativistům".

Jen tak se můžete ochránit a zabránit negativnímu vývoji vlastní budoucnosti. Jen tak na nás nepřecházejí negativní energie, které by nám způsobovaly potíže a problémy.
Tuto ochranu nutně potřebují lidé, kteří mají ve svém okolí negativisty. Většinou se jedná o rodinné příslušníky, o zaměstnance, ale také o klienty. Velkému nebezpečí jsou vystaveni lidé pracující např. v oblasti finančnictví. Každodenně jsou ve spojení s lidmi, kteří mají finanční problémy, potřebují řešit finanční situaci, půjčit peníze apod. Tito lidé jsou nositeli negativních energií - chudoby, potíží, dluhů apod. Energie pak dokáže ovládnout i ty, kteří pracují v oblasti finančnictví. Najednou se jim přestane dařit dobře a začínají mít stejné potíže. Právě tito lidé nutně potřebují patřičnou ochranu, aby si sami nepřiváděli finanční potíže. Patřičnou ochranu potřebují nejen lidé pracující v oblasti finančnictví, ale všichni ti, kteří jsou v kontaktu s negativními lidmi.

Patřičná ochrana je k získání prosperity nutná. Bez ochrany není možné dlouhodobě prosperovat. Negativní energie dokáží velmi brzy zničit i velmi prosperující podnikání.

Závěrem lze tedy říci:

V prvním případě se pokuste odpustit - zapomenout a odpoutat se od negativních lidí.

Pokud to nejde, tak si obstarejte patřičnou ochranu, aby na Vás negativní energie nepůsobily. V tomto případě si objednejte autorsky chráněnou metodu, která Vás naučí nepřijímat negativní energie z okolí a ochrání Vás před různými potížemi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama