Pro všechny, kteří se o energii Reiki zajímají, či s ní pracují (část 1.)

21. července 2008 v 14:19
Následující text jsem přijala loňského roku v době, kdy probíhala australská mise Evičky Puklové nejen u hory Uluru. Jak někteří víte, právě v té době se otevřela významná etapa transformace Země, kterou snad všichni velmi pociťujeme na svém osobním vývoji a událostech našeho všedního života. Tehdy ještě nebyl čas na zveřejnění tohoto textu, ale nyní již ano, tedy vám jej předkládám. Informace budou v blízké době doplněny Matkou Boží, která nádherné energie, jichž je Reiki nedílnou součástí, spravuje. Reiki souvisí se zcela prvotními lze říci jinovými energiemi lásky, které mají charakter "léčitelský", avšak nikoli pouze ve smyslu léčení, jak jej běžně chápeme. O Reiki a těchto prvotních energiích si budeme povídat více na naší lednové a následujících společných duchovních školičkách.


Prvotní Stvořitel této Vesmírokupy hovoří o energii zvané "Reiki"

"Nyní ti porozprávím o pravé podstatě Všehomíra, o pravé podstatě Kundaliní Reiki, jenž tvoří jedinou a podstatnou část Univerza, jíž lze energií Reiki nazývat.
Tato energie nemá konce a nemá začátku ve všem a v ničem, co by lidská bytost třetí dimenze byla schopna pochopit a pochytit. Je schopna ji pouze procítit. Veškerá konání s ní - touto energií - mohou být činěna pouze a výhradně s Vůlí Boží. Nelze ji zneužít ani "předávkovat". Lze ale samozřejmě zneužít systém, jenž ji v lidském světě propojuje a používá, a jenž se stal nástrojem chtíče po mamonu. Mamonu hmotném i duchovním.
Tato energie je jistá nedílná část Univerzálního Světla, o němž víš, víte, že pojímá veškeré základní vlnění Všehomíra, a jenž je čistá Láska a Světlo. Tato část Univerzálního Světla, kterou nazýváte "reiki" je Bezpodmínečná magnetická Láska ve spojení s čistou jinovou energií Matky Zroditelky Všehomíra. Jedná se o energii čistou, vyváženou hodnotami jin-jang ve své niterné podstatě, avšak jakoby vnějšně - výsledkem a projevem vyzařující čistou jinovou podstatou. Vše prostupuje, pokud je posílána s čistým, neposkvrněným úmyslem.
Pokud je zde stín vypočítavosti, kalkulace, či čehokoli jiného, co nevyplývá z čistoty Lásky a Světla - cokoli lidského či jiného 'negativního', kde je zapojeno ego, stává se v této bytosti energie Reiki 'zesilovačem' všech těchto faktorů. To se ve výsledném efektu odráží na tvorbě a vyjadřování - vystupování ega dané bytosti. Její ego projevující se vám známými způsoby se velmi rychle transformuje na zdatné ego 'duchovní'. Energie Reiki je prastará jako sám Všehomír. Lidstvu ve fyzickém bytí byla dána Nanebevzatým Mistrem Kuthumim a jejím nositelem byl a je i Ježíš Kristus. Jak víš, jsou nyní oba ve funkci duchovních učitelů lidstva na Zemi. Tato energie tedy prezentuje jejich nastalou funkci již od počátku, kdy ji aktivně nevykonávali.
Tato energie, setká-li se s potencí úmyslu sobeckých realizací (postranní úmysly, vedlejší; ne čistá Láska a Světlo), pak tuto energii násobí a ukládá do vlastností duchovního ega z toho důvodu, aby nositeli (původci této negace) toto jasně a bez pochyb ukázala. Tato energie vás plně vyučuje tomu, kde musíte sebe sama léčit. Ukazuje vám, kde máte odchylky - výchylky od harmonického plynutí energií Univerza. Tato energie vám ale také, když své pochybení odhalíte, kajete se - tzn. toužíte tuto chybu celým srdcem napravit, poučit se a nadále v tomto (či ve všem, což je výhodnější - univerzálnější alternativa) nepokračovat, čili, jednat již výhradně v Lásce a Světle a ve Vůli Boží, tak tato energie poté, co vám váš omyl ve vás samých demonstrovala, vám také cele umožňuje veškerou negaci k němu vedoucí navždy a cele rozpustit. Beze zbytku. Chyba u lidských bytostí, jež se zabývají výukou Reiki i jejím příjmem, a jež pochybili ve jménu své jakékoli lačnosti, je ta, že povětšinou odmítají si tuto chybu přiznat a naopak dále své 'duchovní' ego přiživují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niksi niksi | Web | 21. července 2008 v 14:22 | Reagovat

u mne na blogu je sonb(soutěž o nejlepší blog) tak se zapoj

2 Avril888 Avril888 | Web | 21. července 2008 v 14:24 | Reagovat

BLESKOVKA

3 Gowk Gowk | Web | 21. července 2008 v 14:24 | Reagovat

zajímavé téma, to se moc často nevidí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama